تخفیفات عیدانه
 
بوی جان می آید اینک ازنفس های بهار

دستهای پر گل اند این شاخه ها ، بهر نثار

 

 

نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی        که بسی گل بدمد باز و تو در گل باشی
من نگویم که کنون با که نشین و چه بنوش      که تو خود دانی اگر زیرک و عاقل باشی
 
 
اگر چه یادمان می رود که محبت ، عشق و خاطر آسوده مهم ترین دلایل زندگی هستند اما خدا را شکر که نوروز
هر سال این فکر را به یادمان می آورد، هر نوروز به یاد می آوریم که دوباره همه چیز نو می شود....
چند روز است ابرها گرفته اند، روی صحبتشان با ماست.... بله با همه ما....
حرف حسابشان خانه تکانی سال 95 است و تنها قرار است همه خوبیها ، سرمایه ها ، خاطره های خوب ، دست آوردها ، درس های زندگی ، انگیزه ها و هدف های جدیدی که از این سال بدست آمده را در کوله بار تجربه مان جای دهیم، تا در سال جدید محکم تر قدم برداریم.

ما هم به همراه شما سال 95 را خانه تکانی می کنیم...
در این سال سعی کردیم هر روز به امکانات cms اضافه کنیم، در این راستا آپدیت های زیادی در  زمینه پنل فروشگاهی و پکیج پیشرفته، دایرکتوری مشاغل و دایرکتوری پیشرفته اتفاق افتاد. در این سال هدف ما این بود که طراحی وب سایت های فروشگاهی پیشرفته را برای شما تسهیل کنیم، و این پیشرفت و امکانات جدید را بدرقه راه شما در سال جدید می کنیم.
و اما در آغاز سال جدید به رسم یادبود سعی کردیم تسهیلات و تخفیفات مناسبی را جهت تسهیل و بهبود کسب و کار شما در نظر بگیریم...

تخفیفات عیدانه
به رسم عید و سال جدید و به جا آوردن عادت عیدی و شگون عیدی دادن، به کلیه نمایندگان cms از همین امروز (23 اسفند) تا پایان فروردین سال 96 در زمینه خرید پکیج پیشرفته و پنل فروشگاهی تخفیفاتی به شرح زیر تعلق می گیرد...
در تاریخ مذکور می توانید هر پکیج پیشرفته را با 30 % و پنل فروشگاهی را با 40% تخفیف خریداری نمایید، در ضمن امیدواریم با خرید موارد فوق الذکر از حاصل تلاشهای تیم فنی ما در سال 95 شامل بهبود و توسعه پنل فروشگاهی، بهره کافی را ببرید.
 

چون همیشه امیدوار و سال نو مبارک...