امکانات جدید فروشگاهی
 
+ 
سرانجام پکیج های منقضی شده
 
 

 

امکانات جدید فروشگاهی در آینده نزدیک
با توجه به اینکه امروزه اکثر مشتریان شرکتهای طراحی سایت، تقاضای داشتن وب سایت فروشگاهی دارند، بحث فروشگاه های اینترنتی اهمیت زیادی یافته است. از این رو برآن شدیم تا امکانات جدیدی را به قسمت فروشگاه بیفزاییم، که در این خبرنامه به این امکانات جدید و خصوصیات آنها اشاره می کنیم.
علاوه بر این در این خبرنامه مجددا به یک هشدار جدی راجع به پکیج هایی که به اتمام رسیده اند و هنوز تمدید نشده اند نیز می پردازیم.


فروشگاه اینترنتی
حتما شما هم با مشتریانی که به دنبال عرضه محصولات خود بطور اینترنتی هستند و برای این موضوع به فروشگاه های حرفه ای نیاز دارند روبرو شده اید، و اما راه حل ما برای شما و چنین مشتریانی افزودن امکانات بیشتر به بخش فروشگاه است.
در این خبرنامه راجع به اضافه شدن سه امکان جدید به بخش فروشگاه مژده می دهیم و در ادامه به معرفی هر یک از این امکانات می پردازیم:


امکان امتیازدهی به محصول 
این امکان برای کسانی مناسب است که می خواهند کاربران تجربه و نظرات خود را با دیگر بازدیدکنندگان محصول به اشتراک بگذارند و در نهایت نتیجه این خواهد بود که برای هر محصول بین 1 تا 5 ستاره وجود دارد، و با توجه به میانگین نظرات کاربران، آن محصول  دارای چند ستاره روشن خواهد بود . این امکان به کاربران کمک می کند تا نه تنها بتوانند با سایت و محصولات فروشگاه تعامل کنند، بلکه با توجه به نظرات دیگران به محصولات با امتیاز بیشتر، راحت تر اعتماد کنند.

امکان به من اطلاع بده
این امکان زمانی مناسب است که مشتری در یک فروشگاه اینترنتی و با محصول خاصی با وضعیت موجودی صفر یا پایان یافته مواجه می شود، در این صورت با فعال کردن گزینه به من اطلاع بده، به محض شارژ موجودی کالا یا تغییر در وضعیت آن کالا، به وی اطلاع داده خواهد شد. در واقع این امکان برای صاحبین فروشگاه اینترنتی نیز بسیار جذاب است، بدین صورت که بسیاری از مشتریان از دست رفته را از این طریق می توان به سایت و فروشگاه بازگرداند.

امکان محصولات پیشنهادی
این امکان باعث می شود هنگامی که بازدیدکننده از فروشگاه دیدن می کند، با توجه به محصولاتی که بازدید کرده است و برچسب های مرتبط با آن محصولات، در صورت مراجعه مجدد به فروشگاه اینترنتی مربوطه، در قسمت محصولات پیشنهادی، محصولاتی با برچسب های مشترک و مربوط به بازدید قبلی را برای ایشان نمایش دهد.
در واقع این امکان هوشمند بودن فروشگاه را نشان می دهد و در قسمت محصولات پیشنهادی محصولاتی مشابه با خواسته بازدید کننده را نمایش می دهد.
و اما در مورد زمان افزوده شدن این امکانات بایستی بگوییم ویژگی های فوق تا اواخر هفته آیندهبه قسمت فروشگاه اضافه خواهد شد.
در ادامه به خبر مهمی در مورد پنل هایی که تاریخشان به اتمام رسیده و عواقب عدم تمدید پنل ها صحبت خواهیم کرد. خواهشمند است حتما به ادامه خبرنامه دقت کنید.


سرانجام پکیج های منقضی شده
با توجه به اینکه هنگام استفاده از خدمات هاستینگ اکثر شرکتها، پس از اتمام مهلت استفاده ، اطلاعات مربوطه پس از گذشت حداکثر 5 روز از تاریخ اتمام قرارداد از سرورها حذف می شود، با این حال این شرکت تابحال جهت بهبود شرایط نمایندگان عزیز اطلاعات مربوط به پکیج ها را تا 3 ماه نگهداری می نموده است. هزینه های شدید سرورینگ خصوصا به علت در اختیار گذاشتن سرورهای cdn موجب شد که در زمان نگهداری اطلاعات و پکیج های منقضی شده تجدید نظر کنیم و این زمان را از 3 ماه به 1 ماه کاهش دهیم. طی این خبرنامه به اطلاع می رسانیم که از ابتدای بهمن ماه (1395/11/01) پکیج هایی که منقضی شوند تنها یکماه برای تمدید فرصت دارند و در صورت عدم تمدید، کلیه اطلاعات به همراه پکیج ایشان حذف خواهد  شد.
اگر پکیج مشتری شما منقضی شده، حتما برای تمدید آن اقدام کنید، چرا که در روز 1 بهمن کلیه پکیج هایی که بیش از یکماه از تاریخ انقضاء شان گذشته باشد به همراه کلیه اطلاعاتشان حذف خواهند شد.
خواهشمند است از همین امروز نسبت به تعیین تکلیف پکیج های منقضی تان اقدام کنید.