خبر بسیار مهم
 
+ 
تکمیل فوری اطلاعات پکیج ها
 
 

 

خبر مهم در مورد تکمیل پکیج ها :
از آنجایی که  ارسال خبرنامه های cmsmelli در روزهای دوشنبه ای که خبر مهمی برای اشتراک با نمایندگان وجود داشت، صورت می گرفت؛ اما این هفته به علت دریافت نامه های مهمی از سوی سازمان های مربوطه مجبور شدیم خبرنامه را  روز پنجشنبه ارسال کنیم.
با توجه به اینکه cmsmelli از جمله سرویس های سایت ساز می باشد ، از این رو بایستی از کلیه قوانین سازمان های مربوطه در ارتباط با سایت ساز ها تبعیت کند، که از آن جمله صحت کامل اطلاعات صاحبین وب سایت ها می باشد. در واقع از این پس نه تنها در مورد پکیج های جدیدی که خریداری می شود، بلکه در مورد تمام پکیج های قبلی، حتما می بایست کلیه مشخصات صحیح مشتری و صاحب وب سایت ثبت شود. در این زمینه حتما به ادامه خبرنامه دقت کنید، چون عدم توجه و عدم انجام مواردی که در این خبرنامه به آنها پرداخته می شود، ممکن است منجر به لغو سرویس وب سایت شما و یا مشتریان تان شود.

چرا بایستی اطلاعات کامل صاحب پکیج و صاحب وب سایت وارد شود؟
با توجه به اینکه امکان سوء استفاده یا کلاه برداری و نقض قوانین کشوری از طریق وب سایت ها وجود دارد و در سامانه سایت سازها، شرکت مادر نظارت کاملی بر فعالیت سایت های نمایندگان خود ندارد، لذا در هر لحظه امکان تغییر در محتوای سایت ها وجود دارد، بنابراین بایستی کاملا واضح و مشخص باشد هر پنلی که برای یک وب سایت خریداری می شود، متعلق به چه شخص حقیقی یا حقوقی می باشد. از این رو برای جلوگیری از هر گونه مشکلی و جهت رعایت قوانین و اطلاع رسانی به سازمان فتا، به صورت کاملا سختگیرانه پیگیر مساله ثبت و صحت اطلاعات صاحبین پکیج ها و وب سایتها می باشیم و در این خبرنامه کلیه مراتب و پیامدهای ناشی از نادیده گرفتن این قوانین را به اطلاع نمایندگان گرامی می رسانیم.

در مورد یک پکیج چه اطلاعاتی بایستی وارد شود؟
اطلاعاتی که بایستی برای هر پکیج به طور کامل و با دقت و صحت وارد شود عبارتست از :
نام و نام خانوادگی / شرکت  (مربوط به صاحب وب سایت)
عنوان سایت (عنوان دقیق شغلی صاحب وب سایت / شرکت)/ برای مثال "طراحی وب سایت فکر برتر"
موضوع سایت (زمینه کاری صاحب وب سایت / شرکت مربوطه)/ برای مثال "طراحی وب سایت"
کد ملی (مربوط به صاحب وب سایت)
ایمیل (موجود در وب سایت)
موبایل (صاحب وب سایت)
شماره ثابت (حتما از شماره تلفن موجود روی وب سایت استفاده شود)

توجه :
دقت کنید که اطلاعات پکیج بایستی کاملا با اطلاعات وب سایتی که روی آن پکیج قرار دارد، و اطلاعات صحیح صاحب وب سایت هم خوانی داشته باشند، پس از ثبت اطلاعات توسط شما، موارد از طریق وب سرویس برای سازمان های مربوطه ارسال می گردد، پس از چک شدن اطلاعات و درصورت عدم وجود تناقض، این اطلاعات  ثبت خواهد گردید. به دلیل اینکه مقصود از پر کردن این اطلاعات که از طریق باکس مربوطه در پنل مدیریت اخذ می شود، ارسال برای سازمان های مربوطه است و دیگر امکان هیچ ویرایشی وجود ندارد، این اطلاعات از مشخصات درخواستی  که در ابتدای ساخت پکیج از شما گرفته می شود، متمایز می باشد.
توجه :
در صورتی که شخص ثبت کننده اطلاعات (نماینده)  به هر دلیل اطلاعات اشتباه یا غلطی ثبت نموده باشد، هر گونه پیامد بعدی از جمله لغو سرویس سایت با ایشان می باشد. این اطلاعات پس از تکمیل شدن  مانند اینماد بصورت نمادی  در اختیار بازدیدکننده سایت قرار می گیرد و قایل ویرایش نیست و باز هم تاکید اشتباه در ورود اطلاعات باعت ناراحتی صاحب سایت می شوپد پس دقت لازم را انجام دهیدبرای تکمیل اطلاعات پکیج ها چه باید کرد؟
درمورد کلیه پکیج هایی که تا به حال ساخته اید و همچنین پکیج هایی که از این پس خواهید ساخت، از صبح روز 22 آذر به بعد، به پنل مدیریت مربوط به سایت خود و مشتریان تان که دسترسی به پنل مدیریت سایت خود ندارند  و یا خود مشنری که دسترسی دارد ، در باکسی که ظاهر می شود، کلیه اطلاعات خواسته شده را در مورد صاحب وب سایت مربوط به آن پکیج وارد کنید و به کلیه مواردی که در بالا به آن اشاره شد دقت کنید.
مجددا تاکید می کنیم، اطلاعات ثبت شده، بعدا قابل ویرایش نخواهد بود و در سایت بصورت ایکونی  برای بازدیدکنندگان سایت  قابل نمایش است ، از این رو حتما به مشتری خود جهت ارائه اطلاعات صحیح اطلاع دهید .تناقض  در نوشتار اطلاعات حتی برای بازدیدگندگان سایت هم مشکلاتی هم به وجود می آورد

همکاران عزیز نهایتا تا تاریخ 10 دیماه (1395/10/10) نسبت به تکمیل اطلاعات کلیه پکیج هایتان اقدام نمایید، تا از بروز مشکلات آتی برای وب سایت های تان جلوگیری نمایید.
 
در نهایت از همکاری تمامی همکاران گرامی cmsmelli، کمال تشکر را داریم.