توسعه و بهبود
 
+ 
توسعه مدیریت ماژول برچسب ها
 
 

 

توسعه ماژول مدیریت برچسب ها :
در خبرنامه جدید در مورد سه تغییر مهمی که در ماژول برچسب ها ایجاد شده است صحبت می شود. برای استفاده از امکانات ایجاد شده، شما را به مطالعه این موارد دعوت می کنیم.

امکان استفاده از ماژول برچسب ها در فروشگاه:
از این پس می توانید دسته بندی های مورد نظرتان را از طریق برچسب ها در فروشگاه ایجاد کنید.
فرض کنیم شما فروشگاهی با محصولات متفاوت دارید که بر اساس نوع محصولات (مثلا محصولات برقی، پوشاک، مواد غذایی، کتاب، جواهرات و ...) آن را دسته بندی کرده اید و حالا می خواهید یک دسته بندی از محصولات مناسب برای روز مادر داشته باشید و در فروشگاه به افراد پیشنهاد دهید.
در این زمینه با ایجاد برچسبی با عنوان "هدیه روز مادر" و تخصیص این برچسب به هریک از محصولات از هر دسته ای، شما می توانید چنین دسته ای ایجاد کنید و بنابراین افراد با کلیک بر این برچسب کلیه محصولات فروشگاه که برای روز مادر معرفی شده اند را یکجا خواهند دید.


کاربرد ماژول مدیریت برچسبها در اتصال قالب
این کاربرد را با یک مثال توضیح می دهیم.
حتما می دانید که تا بحال اگر می خواستیم اسلاید شوی قالب سایت را به هریک از ماژول های اخبار، مقالات و فروشگاه اتصال دهیم، می بایست در آن ماژول خاص یک دسته خاص را انتخاب می کردیم. مثلا برای داشتن اسلاید شویی متصل به اخبار می بایست آن را به یک دسته خبر (اخبار اقتصادی/ اجتماعی یا بازار) اتصال می دادیم، و این امکان وجود نداشت که از میان کل خبرها انتخاب کنیم که اسلاید شو به کدام خبرهای خاص از مجموعه اخبار متصل باشد.
از این پس با استفاده از ماژول مدیریت برچسب ها می توانید، برچسبی با عنوان مثلا خبرهای ویژه ایجاد کنید و این برچسب را به کلیه اخبار مورد نظر برای اسلاید شو نسبت دهید.
در اینصورت هنگام اتصال اسلاید شو، با اتصال آن به قسمت مدیریت برچسب ها (در بخش خبرها) و انتخاب برچسب اخبار ویژه، اسلاید شوی شما شامل همه اخبار انتخابی شما خواهد بود.
این مورد برای اتصال به ماژول مقالات و فروشگاه نیز به همین صورت عملی می باشد.
علاوه بر این باید به شما مژده بدهیم که شما از این به بعد می توانید در هر یک از دسته های اخبار، مقالات و فروشگاه به مجموعه ای خاص دسترسی پیدا کنید. برای مثال اگر تابحال در قسمت مقالات، 10 دسته مقاله  و در هر دسته صدها مقاله داشته باشید و شما بخواهید تنها 15 مقاله از دسته های مختلف را یکجا داشته باشید، با استفاده از برچسب های مشابه برای آن 15 مقاله خواهید توانست این کار را انجام دهید.


قالب مشابه با ماژول مورد نظر برای برچسب ها 

اگر مشتری یا بازدیدکننده وب سایت شما در قسمت مقالات یک برچسب را انتخاب کند، نتایج تنها شامل مقالات دارای آن برچسب می باشد (بدین معنی که اگر در هر ماژول (مقاله/اخبار/فروشگاه) روی برچسب کلیک شود، نتایج شامل مواردی از آن ماژول می باشد که دارای برچسب مربوطه می باشند).
برای مثال اگر شما یک وب سایت پزشکی داشته باشید، و یک بازدید کننده در صفحه مقالاتبرچسب دیسک کمر را انتخاب کند، نتایج شامل کلیه مقالاتی است که دارای برچسب دیسک کمر  هستند، و اگر همین برچسب دیسک کمر در قسمت فروشگاهی انتخاب شود، نتایج شامل محصولاتی با این برچسب است.
نکته دیگر اینکه قالب نتایج یافت شده مطابق با قالبی است که در آن بر برچسب کلیک شده است.
امیدواریم با استفاده از این ماژول، و بکاربردن آن در قسمت اخبار، مقالات و فروشگاه از مزیت های گفته شده بهره ببرید و بدین وسیله دسته بندی های بیشتر و مورد نظرتان را ایجاد کنید، همچنین از مزایایی که برای سئو وب سایت ایجاد می کند بهره ببرید.