خبرنامه cmsmelli شماره ۴

 

چه زمانهایی آی پی شما بلاک می شود ؟

بنا به دلایلی که در ادامه توضیح می دهیم ، سرور ip شما را بلاک می کند .منظور این است که شما از کامپیوتر شخصی به تمامی سایت های مشتریان  و سایت های خود که از طریق سیستم cmsmelli ساخته شده انددسترسی ندارید.کامپیوتر شخصی و تمامی کامپیوتر های تحت شبکه ای که از یک اینترنت سرویس می گیرند.منظور از دسترسی نداشتن بازدید سایت برای شما غیر ممکن است ولی برای دیگران قابل مشاهده است

علت ها

  • در صورتی که بیش از 3 بار رمز عبور ایمیل یکی از سایت خود را به اشتباه وارد کرده باشید.
  • از کامپیوتر شما بصورت مکرر در زمانی کوتاه به سمت سرور Request (درخواست) ارسال شود که در اقلب موارد مشکلات نرم افزاری مرورگر  و یا افزونه های نصب شده بر روی مروگر می باشد.

رفع مشکل

در مواردی که IP اینترنت شما ثابت ( valid ) نباشد با خاموش و روشن کردن مودم اینترنت ip شما تغییر و شما قادر هستید سایت های مورد نظر را مشاهده نمایید.
در مواردی که IP اینترنت شما ثابت باشد با نصب و فعال کردن vpn قادر خواهید بود IP خود را تغییر دهید
و با تیکت و یا تماس با پشتیبانی  در خواست خارج نمودن IP بلاک شده خود را اعلام نمایید تا در اولین فرصت مشکل برای شما رفع گردد.

رفع باگ ها 

در این هفته شاهد مشکل در دیدن فرم های پرشده در ماژول فرم ساز ساده بودیم این مشکل هم اکنون بر طرف شد

 

 پایگاه اشتراک و فروش تم وب سایت فارسی برای سومین سال متوالی کاندید دریافت تندیس جشنواره وب ایران شد.

در سال های 1391 ، 1392 ، 1393 این پایگاه توسط تیم نرم افزاری شرکت ما طراحی شده است که در این روزهای بعد از ماه ها تلاش برای تعییرات اساسی در گرافیک و سورس ، جایگرین نسخه قدیمی این سایت می شود . برای مشاهده نسخه جدید به دامین www.themeyab.ir مراجعه نمایید.
ایده این سایت در سال 1391 برای بهبود و کمک رسانی به سامانه cmsmelli طراحی شده است و در حال حاضر به عنوان یک محصول پر قدرت در ایران مطرح است .

 

با کلیک : خبرنامه های گذشته را مطالعه کنید