ایجاد ماژول مدیریت برچسب
 
+ 
سئو و ۱۶ افسانه
 
 

 

ایجاد ماژول مدیریت برچسب ها و امکان استفاده از آن
بسیاری از افراد ترجیح می دهند مطالب خود را بر اساس برچسب ها دسته بندی کنند، برخی هم می خواهند با به کارگیری برچسب ها در قسمت های مختلف سایت، کلمات کلیدی لینک دار و مرتبط ایجاد کنند تا به طریقی به سئو سایت شان کمک کنند. این دلایل و دلایل مهمتری که در ادامه به آنها اشاره می کنیم موجب شد تا تیم برنامه نویسی شرکت فکر برتر اقدام به ایجاد ماژول برچسب ها کند، تا بتوانید هرچه زودتر از مزایای مدیریت برچسب ها استفاده کنید. ناگفته نماند که این امکان به کلیه پکیج ها اضافه شده است. برای آشنایی با ماژول به ادامه مطلب دقت کنید.

علت اهمیت برچسب ها
با توجه به تغییرات جدیدی که در الگوریتم گوگل رخ داده است، تگ کلمات کلیدی اهمیت خود را از دست داده است و تنها در صورت استفاده اشتباه از آن و استفاده از کلمات کلیدی بی ربط با محتوا امتیاز منفی آن برای شما لحاظ می شود، اما در هر صورت امتیاز مثبتی برای شما نخواهد داشت. از این رو برچسب ها اهمیت بیشتری یافتند (البته فقط استفاده به جا از آنها برای شما مزیت خواهد داشت).
برچسب ها تقریبا همان کلمات کلیدی پر استفاده در متن و محتوای شما هستند با این تفاوت که لینک هم دارند و لینک آنها به مجموعه کلیه مطالب با چنین محتوایی است و چون لینک برچسب ها  لینک مرتبط محسوب می شود، اهمیت آن کلمه کلیدی و حقیقی بودن آن نیز بیشتر نزد موتورهای جستجو مشخص می شود و به سئو وب سایت در زمینه آن کلمه کلیدی کمک می کند.


در مورد ماژول مدیریت برچسب ها
شما از این ماژول و امکان فعلا فقط می توانید در ماژول های اخبار و مقالات استفاده کنید، اما تا هفته های آینده امکان استفاده از این ماژول در سایر ماژولها و فروشگاه نیز برای شما امکان پذیر خواهد شد.

طرز استفاده از ماژول مدیریت برچسب ها
گام 1- در ماژول مدیریت برچسب ها چند برچسب ایجاد کنید
توجه کنید حتما در مورد اصلی ترین کلمات کلیدی وب سایت تان برچسب ایجاد کنید. در مورد اصلی ترین کلمات مورد استفاده در محتواهایتان (که در ارتباط با عنوان سایت و کلمات کلیدی اصلی هستند) نیز برچسب ایجاد کنید.
از ایجاد برچسب در مورد موارد غیر مرتبط، کلمات بی ربط با سایت و بطور کلی کلماتی که تنها جنبه تبلیغاتی دارند و هیچ محتوایی پشت آنها نیست جدا خودداری کنید.

گام 2- هنگام ایجاد خبر یا مقاله، حتما به آن از لیست برچسب های ایجاد شده، دو تا سه برچسب مرتبط اتصال دهید. در این صورت پس از ایجاد آن خبر یا مقاله، در انتهای آن برچسبهایی وجود دارند که با کلیک روی آنها می توان به اخبار، یا مقالات مرتبط دست یافت.
ماژول مدیریت برچسب ها در ماژول مدیریت لینک ها نیز قابل انتخاب است. بدین صورت که شما هر جایی بخواهید قسمتی از سایت تان را به صفحه مربوط به یک برچسب خاص لینک دهید، می توانید آن قسمت از سایتتان را از طریق مدیریت لینک ها به برچسب مورد نظرتان اتصال دهید.
با ایجاد ماژول مدیریت برچسب ها چه تغییری بوجود آمده است؟
با توجه به بی اهمیت شدن تگ کلمات کلیدی برای موتورهای جستجو، این تگ در قسمت اخبار و مقالات حذف شده و به جای آن قسمت برچسب ها ایجاد شده، تا برای هر مقاله یا خبر به جای استفاده از کلمات کلیدی از برچسب های مرتبط تان استفاده کنید.

اگر می خواهید بدانید که چه اعمالی بر بهبود سئو تاثیر دارند یا اینکه از میان صحبت هایی که در مورد سئو و عوامل اثر گذار بر آن شنیده اید، کدام صحت دارند، از شما می خواهیم حتما به مقاله زیر در رابطه سئو و 16 افسانه مراجعه کنید.

سئو و 16 افسانه