ماژول
ویرایش سورس
 
+ 
ابزارهای مهم آنالیز سئو سایت
 

 

در مورد ماژول ویرایش سورس بیشتر بدانید

با توجه به اهمیت زیادی که ماژول ویرایش سورس دارد، در این خبرنامه سعی کردیم که به توضیح بیشتر در مورد این ماژول، اهمیت و مزایای استفاده از آن و نیز اشتباهاتی که برخی در استفاده از این ماژول می پردازند توضیح دهیم.

ماژول ویرایش سورس
تنها ماژول از دسته ماژول های CMSMELLI که حالت گرافیکی ندارد، ماژول ویرایش سورس است. در مورد استفاده از این ماژول اکیدا توصیه می کنیم که حتما از افراد متخصص در زمینه HTML استفاده کنید.
با توجه به اینکه 6 ماه از ایجاد این ماژول گذشته، هنوز افراد زیادی از آن استفاده نکرده اند، و به نظرمان بهتر است که در مورد تغییرات گسترده ای که با استفاده از این ماژول می توان در قالب ها ایجاد کرد صحبت کنیم.
با استفاده از این ماژول شما قادر هستید یک قالب را به اندازه ای تغییر دهید که دیگر هیچ شباهتی به قالب قبلی نداشته باشد و بدین وسیله قالب جدیدی ایجاد کرده و حتی آن را به عنوان قالب اختصاصی به فروش رسانید.
برای مثال شما می توانید تفاوت ایجاد شده را با مقایسه لینک قالب های اصلی در سمت راست و قالب های ایجاد شده در سمت چپ مشاهده کنید.
لینک قالب 89                    لینک قالب جدید ویرایش سورس شده قالب 89
لینک قالب 123                  لینک قالب جدید ویرایش سورس شده قالب 123
لینک قالب 69                    لینک قالب جدید ویرایش سورس شده قالب 69
لینک قالب 63                    لینک قالب جدید ویرایش سورس شده قالب 63
لینک قالب 81                    لینک قالب جدید ویرایش سورس شده قالب 81
لینک قالب 126                  لینک قالب جدید ویرایش سورس شده قالب 126

ابزار های مهم آنالیز سئو وب سایت

اگر می خواهید بدانید که گوگل یا دیگر موتورهای جستجو چگونه به وب سایت شما نگاه می کنند، چگونه وب سایت شما را آنالیز می کنند، اگر می خواهید همزمان با آپدیت های موتورهای جستجو بتوانید مشکلاتی که در وب سایت تان پیش می آید یا موتورهای جستجو پیدا می کنند را متوجه شوید، حتما به لینک زیر مراجعه کنید و در مورد ابزار Fetch as Google بدانید و آن را بکار ببرید.
http://bit.do/cmsmelli06
اگر در مورد تاثیر لینک های خراب بر سئو شنیده اید، و می خواهید بصورت یکجا در مورد لینکهای خراب سایت تان اطلاع پیدا کنید ....
اگر می خواهید سایت تان را از هر لحاظی با رقبا مقایسه کنید...
حتما به لینک زیر که شامل ابزارهای سئو مناسب برای فرآیندهای بالاست مراجعه کنید:

http://bit.do/cmsmelli0