تغییرات 
ماژول اسلایدشو 
 
حذف پنل های منقضی 
+ 
راه اندازی کمپین تبلیغ گوگل
 

 

تغییر ساختار ماژول اسلایدشو | حذف اطلاعات پکیج های منقضی | راه اندازی کمپین تبلیغ گوگل
در خبرنامه این هفته از اضافه شدن امکان جدید به ماژول اسلایدشو خبر می دهیم و علاوه بر آن از اطلاعیه ای مهم در رابطه با پنل های منقضی و حذف اطلاعات این پنل ها از ابتدای هفته آینده خبر خواهیم داد. در پایان از مجموعه مقالات مهمی در رابطه با گوگل ادوردز سخن خواهیم گفت، که تهیه این مقالات به عهده کارشناسان تحقیق و توسعه فکر برتر بوده و برای کسانیکه به تبلیغ گوگل فکر می کنند آموزش کاملی خواهد بود.
 
تغییر ساختار ماژول اسلایدشو
در ابتدای ایجاد ماژول اسلاید شو، ما فقط به نیاز یک اسلاید شو برای سایت فکر کرده بودیم و در واقع از آن زمان تا به امروز بیشتر وب سایت ها تنها به همان یک اسلاید شو نیاز داشتند و دارند.
اما اخیرا برخی سایتها تمایل دارند در قسمت های مختلف وب سایت شان از اسلایدشو استفاده کنند.
این امکان تا به حال هم برای سایت ها امکان پذیر بوده، اما یک محدودیت وجود داشته، و آن هم نمایش همان عکس های انتخابی در کلیه اسلایدرهای سایت بوده است.
اگر به فکرتان رسیده که چندین اسلایدر با تصاویر متفاوت در سایت تان داشته باشید، به شما تبریک می گوییم، چون قابلیت دسته بندی تصاویر در ماژول اسلایدشو ایجاد شد. از این پس شما می توانید برای هر اسلاید شو یک دسته تصویر ایجاد کنید و آن تصاویر مد نظر شما در اسلاید شوی مورد نظر نمایش داده شود. برای اطلاعات بیشتر به آموزش ماژول اسلاید شو در پنل مدیریت تان مراجعه کنید.
البته در صورتیکه در سایتی از این ماژول استفاده کرده اید، حتما سایت را چک کنید، و در صورت بروز مشکل یا مساله ای بخش مورد نظر را دوباره اتصال دهید تا مشکل برطرف شود.

 
حذف اطلاعات پکیج های منقضی
آیا مشتریانی با پکیج های منقضی دارید؟ اگر چنین است حتما به این مطلب دقت کنید.
از ابتدای هفته آینده کلیه اطلاعات مربوط به پکیج هایی که بیش از سه ماه از تاریخ انقضاء شان گذشته، پاک خواهند شد. این اطلاعات شامل فایل ها، ایمیل ها، اطلاعات پایگاه داده و بعبارتی کلیه اطلاعات مربوط به این پکیج ها می باشد (ناگفته نماند که خود سایت پاک نخواهد شد و فقط اطلاعات آن پاک خواهد شد). از این رو پیشنهاد می کنیم تا پایان هفته برای کلیه پکیج های منقضی تان تصمیم گیری و در صورت نیاز پکیج های مورد نظرتان را تمدید فرمایید.

 
آموزشی راه اندازی کمپین تبلیغ گوگل
راه اندازی یک کمپین جستجوی جدید Google Adwords فرایندی هیجان انگیز است.
هیجان، اضطراب، ترس و امید احساساتی هستند که زمانیکه به یک کمپین جدید و وضعیت کلیک های آن و بودجه های در نظر گرفته شده فکر می کنید، به ذهن آدم می آیند.
اگر شما تازه سفرتان را به سمت تبلیغات گوگل یا گوگل ادوردز آغاز کرده اید، بنابراین ممکن است ترس بر افکار شما مسلط شده باشد، بنابراین در این مقاله سعی شده است تا با ارائه راهکارها و همینطور مراحل انجام تبلیغ گوگل موفق خیال شما را راحت تر کنیم. در واقع قرار است در این مقاله به شما بگوییم که چگونه با طی کردن 10 مرحله گفته شده در این مقاله، با استفاده از تبلیغ گوگل پول بیشتری به حساب بانکی خود منتقل کنید نه اینکه تنها بودجه امپراتوری گوگل را بیشتر کنید.
تبلیغات گوگل یا گوگل ادوردز نیازمند دانستن مواد اولیه و فرآیند استفاده از آن مواد اولیه است. بنابراین بهتر است همین حالا یک خودکار بدست بگیرید و شروع به نوشتن مواد اصلی تشکیل دهنده یک تبلیغ گوگل یا گوگل ادوردز بپردازید .
در زیر شما با نتیجه تلاش تیم تحقیق و توسعه فکر برتر روبرو خواهید شد که در 10 گام و طی 10 مقاله آن هم بصورت تصویری به آموزش ایجاد کمپین تبلیغ گوگل پرداخته می شود، پس با پیروی از روندی که توضیح داده شده یک کمپین سودآور گوگل ادوردز راه اندازی کنید.


•    گام اول: تقاضای مشتری
•    گام دوم: 4thgrade math
•    گام سوم: هوشمندی رقبا
•    گام چهارم: یک USP قدرتمند
•    گام پنجم: ایجاد یک پیشنهاد غیر قابل مقاومت
•    گام ششم: ایجاد یک تبلیغ اغوا کننده
•    گام هفتم: صفحات فرود متناسب
•    گام هشتم: ردیابی و بررسی تبدیل ها
•    گام نهم: ایجاد تنظیمات گوگل ادوردز برای یک تبلیغ موفق
•    گام دهم: بهینه سا