آسانتر از قبل 

ماژول دایرکتوری مشاغل
 
امکان جستجو در ماژول های
پنل مدیریت

 

ماژول دایرکتوری مشاغل و امکان جستجو در پنل مدیریت:
در خبرنامه این هفته از ایجاد ماژول دایرکتوری مشاغل خبر می دهیم و افزوده شدن این ماژول در پنل مدیریت نمایندگان CMSMELLI تا هفته آینده را مژده می دهیم. خبر خوب دیگری که در این خبرنامه به آن پرداخته می شود، ایجاد قسمت جستجو در پنل مدیریت است، که امکان جستجو در هر ماژول را نیز در بردارد. برای اطلاعات بیشتر حتما خبرنامه را تا انتها مطالعه کنید:
 

امکان جستجو در پنل مدیریت
آیا تا به حال برای شما پیش آمده که:
در ماژول فرم ساز پیشرفته به دنبال فرم خاصی بگردید؟
در ماژول گالری تصاویر به دنبال عکس خاصی بگردید؟
در ماژول صفحات اضافه به دنبال صفحه اضافه مد نظرتان باشید؟
یا بطور کلی در یک ماژول خاص به دنبال موضوع خاصی باشید؟
اگر به دنبال چنین امکانی بوده اید، بایستی به شما بابت ایجاد امکان جستجو در پنل مدیریت و برای هر ماژول تبریک بگوییم. از این پس می توانید در هر مااژول به جستجو بپردازید. نکته دیگر اینکه این امکان جستجو در مورد ماژول فرم ساز پیشرفته کمی خاص تر و پیشرفته تر نیز می باشد.
 

ماژول دایرکتوری مشاغل
ماژول دایرکتوری مشاغل توسط تیم برنامه نویسی CMDMELLI نوشته و به ماژول ها اضافه شد، اما دقت کنید این ماژول تنها به پنل مدیریت نمایندگان بصورت رایگان افزوده می شود و برای سایرین بایستی ماژول خریداری شود. بنابراین اگر برای مشتریان خود نیاز به ماژول دایرکتوری مشاغل دارید، موقع ایجاد سایت بایستی این ماژول را انتخاب و خریداری کنید.
 

اهمیت استفاده از ماژول دایرکتوری مشاغل
با استفاده از ماژول دایرکتوری مشاغل شما می توانید اطلاعات تماس کسب و کارهای مورد نظرتان را در وب سایت تان ثبت کنید. اما ممکن است بپرسید انجام این کار چه سودی برای شما خواهد داشت؟
شما با ثبت دایرکتوری مشاغل مرتبط و حتی غیر مرتبط، این امکان را خواهید داشت تا زمانیکه افراد یک شغل یا برند خاص را جستجو می کنند، سایت شما را پیدا کنند و با سایت شما آشنا شوند. با استفاده از این روش تعداد بازدیدکنندگان شما افزایش می یابد و با استفاده از بکار بردن روشهای خاصی شما می توانید حتی نرخ خروج وب سایت تان را هم کاهش دهید و بدین وسیله سئو وب سایت تان را بهبود دهید.
 

امکانات ماژول دایرکتوری مشاغل CMSMELLI
در این ماژول شما می توانید کسب و کارهای مختلف را دسته بندی کنید و در هر دسته زیرمجموعه هایش را مشخص کنید. برای هر زیرمجموعه می توانید آدرس، توضیحات و مشخصاتی از این قبیل را ایجاد کنید.
در وب سایت های شامل این ماژول، در قسمت دایرکتوری مشاغل سایت، می توان با استفاده از امکان جستجو، بر اساس پارامترهای نام و آدرس به جستجو پرداخت.


آموزش ماژول دایرکتوری مشاغل
آموزش کامل نحوه کار کردن با ماژول دایرکتوری مشاغل در پنل مدیریت شما، در قسمت آموزش این ماژول موجود است.