یک اطلاع رسانی 

ارائه فرم قرارداد برای دانلود

+

معرفی ابزار گوگل ترندز

 

سی و سومین خبرنامه :
در این خبرنامه ابتدا به دو موضوعی که در خبرنامه قبل به آن اشاره شد می پردازیم، و سپس به معرفی یک ابزار مهم و پر استفاده جهت کمک به سئو  می پردازیم. در هفته گذشته از اعمال محاسبه حجم پایگاه داده سایت ها صحبت کردیم، که در شنبه 13 شهریور صورت گرفت، اما در این زمینه یک اطلاع رسانی مهم دیگر برایتان داریم.
موضوع دیگر در مورد اعمال انتخاب دامنه برای وب سایت هایی با بیش از یک دامنه است، که هفته گذشته اطلاع رسانی شد و که به آن می پردازیم. 
در ادامه یک فرم حیاتی و ارزشمند (فرم قرارداد طراحی وب سایت) برای دانلود به شما ارائه می شود.

 در نهایت نیز به معرفی ابزار گوگل ترندز و کاربرد آن در استفاده می پردازیم، آن را از دست ندهید. 

راهکاری ساده برای مدیریت حجم وب سایت شما:
همانطور که در خبرنامه هفته گذشته گفته شد، اعمال فضا برای تمامی وب سایت ها صورت گرفت، اما خبر مهم تر اینکه از هم اکنون برای اطلاع از میزان فضای مورد استفاده در زمینه فایل ها، ایمیل ها و بانک های اطلاعاتی می توانید در پنل مدیریت وب سایت تان، با نگه داشتن موس روی "میزان فضای دیسک" ، از اطلاعاتی که به نمایش در می آید، جهت مدیریت حجم مورد استفاده وب سایت تان استفاده کنید.


 


اعمال انتخاب دامنه برای وب سایت هایی با بیش از یک دامنه:
با توجه به اطلاع رسانی که در هفته گذشته صورت گرفت، از شما همکاران گرامی خواسته شد که اگر برخی وب سایت هایتان (اعم از وب سایت های شما و مشتریان تان) دارای بیش از یک دامنه هستند، اقدام به انتخاب یک دامنه اصلی کنید.
قابل توجه است که در شنبه هفته آتی یعنی 20 شهریور، برای کلیه وب سایت های با بیش از یک دامنه که اقدام به انتخاب دامنه اصلی نکرده اند، به صورت رندم یک دامنه به عنوان دامنه اصلی انتخاب خواهد شد. از این رو خواهشمندیم جهت انتخاب دامنه اصلی هر چه سریع تر اقدام فرمایید.
 

ارائه فرم قرارداد طراحی وب سایت:
حتما شما هم لزوم داشتن یک فرم قرارداد دقیق که همه مسائل را در نظر بگیرد احساس کرده اید، حتما شما هم با مشتریانتان به خاطر عدم وجود یک قرارداد دقیق که همه مسائل را در بر بگیرد با مشکل روبرو شده اید.
ما همه مواردی که تاکنون می توانسته موجبات مشکل با مشتریان شود را در فرم قرارداد دیده ایم و آن را برای راحتی و آسودگی خاطرتان، با شما به اشتراک می گذاریم.
اما در فرم قراداد به چه مسائل مهمی توجه شده است؟
در فرم قرارداد حاضر به مواردی از جمله دامنه، ورود اطلاعات اولیه، ورود اطلاعات اختصاصی، مبلغ قرارداد، نحوه پرداخت، زمان تحویل، جدول زمان بندی، تعهدات پیمانکار، تعهدات کارفرما، فضای میزبانی، پشتیبانی، حل اختلاف، فورس ماژور، فسخ قرارداد، تمدید قرارداد و قوانین حاکم بر قرارداد پرداخته شده است.
برای دانلود فرم قرارداد همین حالا اقدام کنید...


 

توصیه آموزشی این هفته:
در این هفته استفاده از ابزار رایگان گوگل به نام گوگل ترندز را به شما توصیه می کنیم، اگر در مورد سئو وب سایت تان و یا سئو کلمات کلیدی واقعا جدی هستید، استفاده از این ابزار حتما به شما توصیه می شود. همانطور که حتما خودتان هم آگاهید برای هر وب سایت حتما بایستی یک کلمه کلیدی عام و یا پر رقابت و چندین کلمه کم رقابت تر و مرتبط انتخاب کنید.
اما چگونه اطلاعات لازم در مورد میزان محبوبیت کلمات کلیدی مورد انتخاب شما و حتی پیشنهادات مناسب تر خود گوگل را ببینید؟