این بار یک اطلاع رسانی مهم

+

ارائه یک آموزش مورد نیاز شما

 
 

 

مهم ترین اطلاع رسانی های اخیر و ارائه آموزش مورد نیاز شما

خبرنامه این هفته در مرحله اول یک اطلاع رسانی مهم است در مورد محاسبه حجم پایگاه داده سایت ها و اعمال برای کسانیکه از حجم مصوبشان بیشتر استفاده کرده اند، که امیدواریم حتما به این مطلب و حجم مورد استفاده وب سایت خود و مشتریانتان دقت بفرمایید، در ادامه به یک آموزش بسیار مهم در مورد کاربرد پذیری وب سایت، راه های بهبود سریع رتبه وب سایت ها یا بعبارتی بهبود سئو می پردازیم.

اطلاع رسانی: اعمال محاسبه حجم پایگاه داده سایت ها
تا کنون میزان فضای استفاده شده برای هر سایت برابر با حجم کل فایلها بعلاوه حجم کل ایمیل ها بود . اکنون با توجه به افزایش حجم مطالب برخی از سایتها در بانک اطلاعاتی سیستم ، حجم بانک اطلاعاتی نیز در میزان فضای کل سایت محسوب خواهد شد، از این رو با اعمال بروز رسانی، سایت هایی که حجم شان بیش از فضای خریداری شده باشد، با مشکل رو به رو خواهند شد، بنابراین در مورد سایت هایی که فکر می کنید مشکلاتی از این قبیل داشته باشند، اقدامات لازم را انجام دهید. 
ناگفته نماند که این محاسبه حجم و بروز رسانی مربوطه از شنبه مورخ 13 شهریور یعنی اوایل هفته آینده اعمال خواهد شد.

 
اطلاع رسانی: قابل توجه کسانی که وب سایتی با بیش از یک دامنه دارند
اگر وب سایت شما یا برخی مشتریان تان دارای بیش از یک دامنه می باشد، حتما دامنه اصلی را مشخص کنید.
ناگفته نماند که این اعمال انتخاب دامنه اصلی از دو هفته دیگر اعمال خواهد شد و در صورتی که شما اقدام به انتخاب دامنه اصلی نکرده باشید، بصورت رندوم یا اتفاقی هر دامنه ای ممکن است به عنوان دامنه اصلی وب سایت تان انتخاب شود، از این رو هر چه سریع تر به انتخاب و مشخص کردن دامنه های اصلی وب سایت هایتان اقدام بفرمایید.

 
توصیه های مهم:
  • حتما حجم مصرفی وب سایت خود یا مشتریانتان را با مقدار حجم خریداری شده مقایسه بفرمایید و در صورت استفاده از حجم اضافه، سریعا اقدام به افزایش حجم کنید، در غیر اینصورت از دست رفتن بخشی از اطلاعات تان به عهده خودتان خواهد بود.
  • موقع خرید حجم برای وب سایت خود یا مشتریانتان، بسته به حجم مورد نیاز و  بزرگی فعالیت اقدام به انتخاب حجم درست بفرمایید.
  • اگر وب سایت هایی با چندین دامنه دارید، به ماژول مدیریت دامنه ها رفته و دامنه اصلی وب سایت هایتان را انتخاب کنید.
 
آموزش مهم-معرفی آیتم های مهم و تاثیر گذار بر رنک موتورهای جست و جو
شاید هرگاه با دیگران در مورد بهبود رتبه وب سایت تان یا سئو صحبت کرده اید، همه از بهبود وب سایت تان در کلمات کلیدی و استفاده از محتوای مناسب تاکید کرده اند، اما شاید شما حتی با انجام این کارها باز هم به نتایج مطلوب تان نرسیده اید....
ما از آیتم های مهم دیگری که در بهبود رتبه و سئو شما تاثیر می گذارند صحبت می کنیم، آیتم هایی که شاید دید شما را به سئو و بهبود رنک شما در موتورهای جستجو عوض کنند.
برای اطلاعات بیشتر و مطالعه مقاله روی تصویر زیر کلیک کنید: