آسانتر از قبل

این بار ارائه ماژول خبرنامه

قولی که همیشه داده ایم و ادامه می دهیم.

 

 

ماژول خبرنامه


آیا مشتریانتان تقاضای ماژول خبرنامه داشته اند، آیا شما هم به افزایش اهمیت بازاریابی از طریق خبرنامه های الکترونیکی پی برده اید؟ آیا به مشتریانتان استفاده از ابزارهای ایجاد کمپین های ایمیلی یا ایجاد خبرنامه های آنلاین رایگان را پیشنهاد می کردید و خودتان در این زمینه ماژولی در اختیار نداشتید؟
ما برآن شدیم که با ایجاد ماژول خبرنامه، به شما یک امکان بیشتر برای پیشنهاد به مشتریانتان ارائه کنیم، از این رو ماژول های خبرنامه ایمیلی و پیامکی را ایجاد کردیم.ماژول خبرنامه ایمیلی
حتما شما هم ایمیل مشتریان بالقوه خود را از طرق مختلف جمع آوری می کنید، تا بتوانید در زمانهای مناسب اطلاعات خاصی را برای آن ها ارسال کنید. از طریق ماژول خبرنامه شما می توانید دسته های مختلفی ایجاد کنید و مشخص کنید ایمیل های وارد شده در کدام قسمت از سایت در کدام دسته ها قرار گیرند. در این صورت شما می توانید برای گروه ها یا کمپین های مختلفی که ایجاد کرده اید، ایمیل های متفاوت و یا خبرنامه های متفاوتی با قالب های مورد نظرتان ایجاد و ارسال کنید.


ماژول خبرنامه پیامکی
حتما شما هم به جمع آوری تلفن مشتریان یا مشتریان بالقوه تان می پردازید، کار درستی است، این کار اصل اولیه برای ایجاد پایگاه داده جهت اطلاع رسانی یا بازاریابی پیامکی می باشد. ما کار را برای شما باز هم ساده تر کردیم، شما می توانید با ایجاد گروه ها و کمپین های مورد نظرتان، برای ارسال پیامک یا بازاریابی پیامکی هدفمند برای مخاطبین خاص اقدام نمایید.آموزش ساختن mailchimp و ارسال خبرنامه

آموزش ساختن mailchimp از طریق اسلاید

برای ساختن mailchimp آموزشی از طریق اسلاید برایتان ترتیب داده ایم، که با استفاده از آن می توانید یک اکانت بسازید، کلیک کنید:
 
ناگفته نماند که تا دو هفته دیگر آموزش بصورت فیلم هم در پنل شما قابل مشاهده خواهد بود.


آموزش ارسال خبرنامه:
ابتدا API key را که از mailchimp دریافت کرده اید را در بخش تنظیمات ماژول خبرنامه وارد کنید. سپس وارد بخش ایجاد خبرنامه شوید و یک دسته خبرنام بسازید.
لازم به دکر است که در این ماژول حتما می بایست یک دسته خبرنامه به عنوان دسته اصلی دخیره شود. در صورتیکه بخواهید عضوی را در لیست اعضا اضافه کنید، از طریق منوی ایجاد عضو اقدام کنید.
در مرحله آخر وارد بخش ارسال ایمیل شوید و متن مورد نظر را با استایل مورد نظر از طریق ادیتور وارد کنید و به دسته خبرنامه مورد نظر ارسال کنید.و اما پیشنهاد CMSMelli برای راه اندازی یک خبرنامه الکترونیکی یا ایمیل مارکتینگ موفق:

چگونه یک خبرنامه الکترونیکی موفق بنویسیم؟
برای بیشتر بازاریابان یا صاحبین کسب و کاری که به دنبال تبلیغ کسب و کار خود هستند، استفاده از خبرنامه الکترونیکی واژه ای آشنا بنظر می رسد.
چه بسیار پیش آمده است که شما پشت میز کنفرانس تان نشسته اید و به این فکر می کنید که چگونه مشتریان یا مشتریان بالقوه را ترغیب کنید تا محصولات شما را بخرند یا اینکه محصولات شما را بیشتر بخرند، یا اینکه سعی می کنید در بالای ذهن مخاطبین هدف تان بنشینید وناگهان به ذهنتان می رسد که یکی از بهترین و حتی ارزان ترین راه ها ارسال خبرنامه الکترونیکی است.
ناگهان شما هم برای انجام و ارسال چنین خبرنامه ای داوطلب می شوید، و از طرفی ترسی که دارید این است که نرخ کلیک و یا تعداد باز کردن خبرنامه کم باشد.....
ما هم در چنین موقعیتی بوده ایم، و واقعا هم بد است. درست است که خبرنامه های الکترونیکی یکی از رایج ترین انواع ایمیل هستند، از طرفی انجام درست آنها یکی از سخت ترین کارها می باشد.


در لینک زیر به 10 نکته مهم برای ایجاد خبرنامه الکترونیکی جذاب و موفق بطوریکه مردم واقعا آن را بخوانند، اشاره می شود.