آسانتر از قبل

این بار بهبود ماژول بانک و مالی

قولی که همیشه داده ایم و ادامه می دهیم.

 

 

CMSMelli و "ماژول بانک و مالی"

اگر شما یا خریداران وبسایت های شما از ماژول بانک و مالی استفاده می کنید و مشتریانتان از طریق وب سایت پرداخت انجام می دهند، این خبرنامه پر از خبرهای خوش برا ی شماست.
اگر تابحال از این ماژول استفاده نکرده اید مطالعه این خبرنامه را حتما به شما توصیه می کنیم، چون با استفاده از آن می توانید خدمات مورد نیاز بسیاری از مشتریان وب سایت هایتان را به آنها ارائه دهید.

 

خدمتی ویژه و منحصر بفرد-درگاه اینترنتی:

حتما از مشکلات گرفتن درگاه اینترنتی و فرآیند طولانی و زمان بر آن آگاهی دارید. برای گرفتن یک درگاه اینترنتی بایستی به بانک مراجعه کنید و پس از پر کردن چندین قرارداد، مدارک زیادی را که مورد نیاز بانک است برای آنها تهیه کنید، مدارکی که اصلا ممکن است هیچوقت نداشته باشید و پس از تهیه این مدارک دوباره به بانک مراجه و مدارک تان را تحویل دهید، اما این اتمام فرآیند نیست، بلکه شما تازه می بایستی منتطر بررسی های بانک بمانید، که این فرآیند یک فرآیند حداقل یک ماهه خواهد بود. 
از این پس می توانید از طریق سامانه ما ظرف مدت حداکثر 48 ساعت و بدون نیاز به مراجعه حضوری و تنها از طریق تیم پشتیبانی ما، درگاه های کلیه بانکهای عضو شتاب را بصورت رایگان و حتی عدم کسر درصد از تراکنش هایتان دریافت کنید. 
با استفاده از این خدمت سایت فروشگاهی خود را بدون هیچ زحمتی راه اندازی کنید و از خدمات پرداخت اینترنتی استفاده کنید.

برای تماس با پشتیبانان درگاه اینترنتی با شماره های 02188647230 و 02188647636 و 09196868061 تماس حاصل فرمایید.
شما می توانید این خدمت را بدون اینکه نامی از ما برده شود به مشتریان خودتان معرفی کنید.
موفقیت شما برای ما اهمیت زیادی دارد و به شما در این راه کمک خواهیم کرد.ویدجت پرداخت دستی:
ویدجت اضافه شده کار شما را نسبت به گذشته بسیار راحت تر می کند. برای مثال اگر بخواهید از مشتریانتان به هر دلیلی، مبالغ متفاوتی دریافت کنید به جای اینکه خدمات متفاوتی در فروشگاه یا فرمساز تعریف کنید برای این کار راه حلی اندیشیده شده و می توانید از ویدجت پرداخت دستی استفاده کنید.
برای استفاده از ویدجت پرداخت دستی بایستی گام های زیر را بردارید:
در بخش مالی و بانک، در قسمت تنظیمات، مشخصات درگاه بانکی تان را وارد کنید.
با استفاده از اتصال قالب، ویدجت پرداخت دستی را فعال کنید.
شما می توانید باکس پرداخت دستی را در هر کجای وب سایت که دوست دارید قرار دهید و از این به بعد مشتریانتان با درج نام و موبایل و مبلغ مورد نظر شان در این باکس می توانند پرداخت با هر قیمتی را انجام دهند.
 


امکان گرفتن خروجی اکسل از تراکنشها:

این امکان برای بهبود ماژول بخش مالی و بانک ایجاد شده است. از این به بعد در قسمت لیست تراکنش ها با کلیک بر دکمه خروجی اکسل می توانید خروجی اکسل تراکنش هایتان را دریافت کنید.
 


نصیحت شیخ CMSmelli: اهمیت احوال سئو

به بار نرسیدن سایت که همان نداشتن بازدید کننده یا حتی بدتر از آن از دست دادن بازدیدکننده است، معضلی است که امیدواریم هرگز به آن دچار نشوید و به همین خاطر پرداختن به سئو سایت تان را به شما گوشزد می کنیم. اگر در مورد سئو اطلاعات کافی ندارید، با ما همراه باشید و  از مقالات هر خبرنامه برای متخصص شدن در زمینه سئو استفاده کنید.

مقاله آموزش سئو- مقدماتی