خبرنامه cmsmelli شماره ۳

 

cmsmelli

cmsmelli

امکانات جدید cmsmelli

اگر تا كنون به آدرس بار سايتهای معروف دقت كرده باشید، حتما آيكن كوچكی كه كنار آدرس سايت قرار دارد را ديده ايد اين آيكن در واقع از جنس همان آيكنهايی است كه ما در محيط ويندوز با آنها سر و كار داريم . در مجموع می توان گفت كه بسياری از وبمسترها (خصوصا سايتها و وبلاگهای برجسته و معروف) علاقه دارند كه آيكنی مخصوص وبلاگ يا سايت خود داشته باشند . برای این کار ،  cmsmelli  امکان قرار دادن آیکن سایت ( favicon  )  را ، به پنل مدیریت اضافه کرده است.

آموزش favicon  در پنل مدیریت محتوا 

برای ایجاد آیکن سایت ، در ابتدا وارد پنل مدیریت محتوا شوید ، از آیکن های سمت راست پنل ، تنظیمات را انتخاب کنید ، گزینه ی تنظیمات سایت را کلیک کنید و در آخرین فیلد ، آیکن سایت خود را انتخاب و دکمه ی ذخیره را  کلیک کنید.بعد از گذر زمان 1 الی 2 ساعت  ، خواهید دید که این آیکن در کنار آدرس  URL سایت شما ، نمایان می شود.

رفع باگ ها

در فیلد تاریخ برخی از فرم های پیشرفته ، بعد از تکمیل فرم توسط کاربر، محتویات این فیلد در فرم های پر شده ، نمایان نبود.حال این مشکل بر طرف شده است.

آموزش فروش و بازاریابی وب سایت 
همکاران گرامی در این هفته آموزش های فروش سایت را بصورت نکته به نکته ، برای شما مطرح می کنیم.

- نکته ویژه‌ای که اغلب همکاران ما در ابتدا با آن مواجه می‌شوند ، نحوه‌ی دریافت تأییدیه تم یا همان قالب سایت از مشتری است. اکثر همکاران در دفعات اولیه در هنگام فروش سایت ، قالب های موجود در پنل نمایندگی را به مشتریان خود نشان می دهند، که این کار برای آنها در آینده مشکلاتی را به دنبال خواهد داشت ...............

اطلاعات بیشتر

 


با کلیک : خبرنامه های گذشته را مطالعه کنید