50% off

ویژه انتخابات 7 اسفند ماه 139

cmsmelli به سایت هایی که برای انتخابات مجلس توسط شما ساخته می شوند 50٪ مبلغ را به حساب کاربری عودت می دهد

 

ماژول ویرایش سورس 

همان طور که در خبرنامه های گذشته اعلام گردید ، ماژول ویرایش سورس برای شما همکاران گرامی و مشتریانتان راه اندازی شد.
این ماژول امکان شخصی سازی قالب های مختلف cms را به شما می دهد و از این پس شما  قادر هستید که تمام افکار گرافیکی مشتریان را بدون هیچ محدودیتی پیاده سازی نمایید.از این رو مشکلاتی که شما با مشتریان در زمینه درخواست های گرافیکی و انحصاری سازی قالب را دارند برآورده کنید 
این ماژول علاوه بر پاسخ گویی به نیاز مشتری ، به تجارت شما نیز رونقی روزافزون می بخشد . چرا که قادر به اجرای نظر مشتری در رابطه با ظاهر وب سایت وی می باشید.
قابل ذکر است که این ماژول فقط در پکیج های پیشرفته موجود می باشد .
موضوع قابل توجه این است که اگر هر گونه مشکلی در قالب ( با استفاده از این ماژول ) پیش بیاید ، جز پشتیبانی قالب محسوب نخواهد شد. لذا  لطفأ افرادی با این ماژول کار کنند که به html مسلط می باشند.
برای راهنمایی این افراد نیز ، در آینده مطالبی در این ماژول اضافه خواهد شد .

توجه : به هیچ عنوان این ماژول را در اختیار مشتریان خود قرار ندهید و پس از راه اندازی وب سایت آنها ، این ماژول و ماژول ویرایش قالب را از دسترس ایشان خارج نمایید.
 

افزودنی ها :

1)امکان اخذ خروجی اکسل از لیست کاربران سایت:
اگر مشاهده کرده باشید ، قبلأ امکان گرفتن خروجی اکسل از افراد عضو سایت وجود نداشت.این مورد برای هر وب سایتی که اعضا مخصوص به خود را داشته باشد لازم است.از این پس شما می توانید از مشخصات افراد عضو سایت در هر لحظه ای که نیاز داشته باشید ، یک خروجی اکسل بگیرید.

2)جدا سازی تراکنش ها مالی
تا کنون لیست تراکنش های مالی ماژول مالی و بانک ، چه موفق و چه غیر موفق با هم در یک لیست به نمایش در می آمدند. اما هم اکنون لیست تراکنش های موفق و نا موفق از هم جدا شدند .برای مشاهده به این ماژول مراجعه فرمائید.