80% off

   جشنواره دیتا اینتری وبسایتهای شما همکاران و کاربران شما  از تاریخ ۲۵ آبان لغایت ۲۵ آذرماه 
 

 

افزودنی ها

 ۱-تغییر فرم گرافیکی ایمیل مرتبط با تیکت
فرم گرافیکی ایمیل های ارسالی شما برای مشتریان و یا کاربرانی که با ایمیل  info وب سایت شما ارتباط دارند ، تغییر پیدا کرد
از این پس،  این ایمیل ها با ظاهری شکیل تر و زیبا تر همراه با آدرس شما و لوگوی شرکت شما در ایمیل مشتریان و کاربرانتان ارسال خواهد شد.
توجه : 
بدین منظور ما برای تغییر آدرس شما که ممکن است در ابتدا بصورت اشتباه ثبت شده باشد ، این امکان را فراهم کرده ایم تا خود شما بتوانید به ویرایش آدرس تان دسترسی داشته باشید.
برای این کار به منوی سایت ها ، ویرایش اطلاعات سایت و کاربران  در پنل نمایندگی خود مراجعه فرمائید و اصلاحات لازم را انجام دهید.
مورد بعدی که لازم به ذکر است این است که به علت ارسال ایمیل همراه با لوگو ، لطفأ تصاویر لوگوی شرکت خود را در پنل نمایندگی بصورت ترنسپرنت آپلود کنید تا در ظاهر ایمیل های ارسالی شما تأثیر نگذارد.
منظور از ترنسپرنت این است که تصویر لوگو باید بدون پس زمینه باشد ( پس زمینه ی سفید نداشته باشید ) 


2 - امکان مشاهده ی خبر نامه در پنل نمایندگی 
اگر به هر علتی خبرنامه به دست شما نرسید ، می توانید در پنل نمایندگی خود در قسمت آخرین اخبار ، آن را مشاهده کنید.

3 - تغییر گرافیک در تمدید دامنه 
تا کنون برای تمدید دامنه در پنل نمایندگی ، باید دامنه ی مورد نظر را از باکس کشویی سرچ می کردین و آن را برای تمدید انتخاب می کردین.از این پس با کلیک روی گزینه ی تمدید دامنه ، تمامی دامنه های خریداری شده توسط پنل نمایندگی شما ، به نمایش در خواهند آمد. دامنه هایی که در لیست دامنه های شما موجود نمی باشند اما روی یک پنل مدیریت ست هستند را نیز می توانید در قسمت تمدید دستی ، تمدید کنید . یک تفاوت عمده ی دیگر در لیست تمدید دامنه ها ،  این است که دامنه ها با مشخصات صاحب دامنه ظاهر می شوند.