80% off

   جشنواره دیتا اینتری وبسایتهای شما همکاران و کاربران شما  از تاریخ ۲۵ آبان لغایت ۲۵ آذرماه 
 

افزودنی ها

 

۱-اضافه شدن دامنه های عمومی

 شاید برای ساختن یک وب سایت برای مشتریان و یا برای خودتان ، به دامنه هایی به غیر از ir نیاز پیدا کرده باشید.
از این به بعد شما می توانید از طریق پنل نمایندگی خود ، در قسمت خرید دامنه ، دامنه های عمومی مانند .com،  .org  ، .net و ... را خریداری کنید.


۲-اضافه شدن پالت رنگ به قالب ها

مورد بعدی افزودنی های cmsmelli  ، اضافه شدن پالت رنگ به قالب شماره ...84.. به بعد می باشد. شاید تا به حال به این مورد برخورده باشید که برای انتخاب رنگ قالب وب سایت خود ، رنگ مورد نظرتان را در رنگ های موجود در قالب نیافته باشید و دچار مشکل شده باشید. از این پس می توانید در قالب های ذکر شده ، هر رنگی که مایل هستید انتخاب کنید.
برای این کار وارد ماژول اتصال قالب شوید و در تنظیمات قالب ، در قسمت رنگ قالب ، رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید .


۳-اعمال تغییرات برای همه ی صفحات در ماژول اتصال قالب

 تا کنون برای اتصال دادن مواردی که در تمام صفحات وب سایت ، مشترک بودند مانند لوگو ، متن فوتر و یا ... باید بصورت جداگانه برای هر صفحه ای ، آن مورد را اتصال می دادید.
هم اکنون این مورد به روش آسان تری قابل اجرا می باشد . به این صورت که کافیست در اتصال قالب یکی از صفحات ، قسمت مورد نظر را انتخاب کرده و تیک گزینه ی اعمال تغییرات برای همه ی صفحات ( در پایین پنجره اتصال ) را فعال کنید و در پایان دکمه ی اتصال را کلیک کنید . با این کار شما می توانید فایل اتصال داده شده را در تمام صفحات مشاهده کنید.

 

رفع باگ

با توجه به اقدامات لازم برای راه اندازی پنل فروشگاه ، تمامی قالب ها در حال آپدیت شدن می باشند .از این رو اگر مشکلی در سایت از قبیل پاک شدن اتصالات و خام شدن قالب سایت ، مشاهده کردید ، به ماژول اتصال قالب ، تنظیمات قالب مراجعه فرمائید و یک بار دکمه ی ثبت ( به منظور بازسازی شدن همزمان تمام صفحات ) را کلیک کنید.
با این کار تمامی اتصالات برخواهد گشت.