80% off

   جشنواره دیتا اینتری وبسایتهای شما همکاران و کاربران شما  از تاریخ ۲۵ آبان لغایت ۲۵ آذرماه 
 
 

فروشگاهی

پس از گذشت چندین ماه برنامه نویسی٫تحلیل و بررسی ٫سامانه فروشـــگاهی در نسخه نمایشی برای همکاران به نمایش درآمد و با تلاش تیم فنی  فکربرتر تا اواسط  آ‌ذر ماه به بهره برداری  می رسد برای بازدید از سامانه فروشگاهی به  مدیریت محتوای سایت  cp   خود مراجعه نمایید


افزونه ها

ممکن است شما به موردی برخوده باشید که احتیاج به ارسال یک پیام خصوصی به یکی از کاربران سایت خود پیدا کرده باشید.برای مثال ، ممکن است شما به عنوان مدیر عامل یک شرکت ، نیاز دارید که برای هر کارمند خود ، یک صفحه ی خصوصی ایجاد کنید تا فیش حقوقی هر ماه وی را وارد کرده و او با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خودش ، این صفحه را مشاهده کند.این کار را میتوان با ساختن گروه های کاربری مختلف و حق دسترسی دادن به هر کاربر انجام داد. اما برای کسانی که بیش از 100 کارمند داشته باشند این کار واقعأ دشوار و زمان گیر خواهد بود. که در آینده ای نزدیک راهکاری هم برای این مشکل ارائه می دهیم .بدین منظور ، در ماژول مدیریت کاربران ، یک گزینه به نام پیام های اختصاصی کاربران ، اضافه کرده ایم تا کار برای شما عزیزان ، آسان شود.

 

رفع باگ
 برای لاگین شدن به پنل نمایندگی Agency با استفاده از گوشی ٫ با مشکل ورود ( لاگین ) روبرو می شدید که اکنون این مشکل برطرف شده است. 


coming soon

در دی ماه امسال بهره برداری از ماژول ویرایشگر سورس قالب در سامانه مدیریت محتوا ٫ به شما همکارانی که با کدنویسی html آشنا هستید ٫اجازه تغییرات بنیادی در تم های سایت خواهد داد . شما  قادر خواهید بود تمام افکار گرافیکی مشتریان را بدون هیچ محدودیتی پیاده سازی نمایید. از این رو مشکلاتی که شما با مشتریان در زمینه درخواست های گرافیکی دارید به اتمام می رسد و  قادر به پاسخگویی تمام نیازها می شوید.
از این رو دیگر ساختار قالب که در سامانه cmsmelli برای برخی از همکاران ناراحتی به وجود آورده بود به اتمام می رسد دیگر برای افزایش منو و زیر منو تعداد باکس ها و نحوه ی حرکت اسلاید ٫ باکس های جدید و ...... که در تم ها قادر نبودیم برای همکاران تغییر دهیم مانعی وجود ندارد. دیگر قالب های مشترکین شما حتی با اندگی تفییر می تواند کاملا  متفاوت و انحصاری باشد.خیلی از همکاران درخواست های کوچکی برای تغییر قالب داشتند اما متاسفانه به دلیل مشکلات فنی و تغییرات که در یک قالب به وجود می آید همه ی سایت های مشترک قالب ناخواسته دامن گیر این تغییر خواهند شد امکان پذیر نبود . مشکل دیگر زمان و تایمی که از تیم فنی گرفته می شد ٫بود زمان هم به ما اجازه این تغییرات را نمی داد.
از همین جا برای عدم تغییرات بزرگ و کوچکی که در قالب خواستار بودید ولی متاسفانه قادر به انجام آن نبودیم عذرخواهی می کنیم
این مسائل ما را برآن داشت تا این ماژول در لیست ماژول های ضروری سامانه قرار دهیم و در۲ ماه اینده به بهره برداری برسانیم