خبرنامه cmsmelli شماره ۲۱

 

cmsmelli

cmsmelli

 

قابل توجه همکاران عزیز 

همان طور که در جریان هستید ، ما طی 21 هفته ، خبرنامه هایی بصورت هفتگی برای شما ارسال  کردیم. در مرحله ی اول مشتاق هستیم که نظرات شما را در مورد این خبرنامه ها بدانیم . به همین منظور با شما عزیزان تماس خواهیم گرفت تا از نظرات ، پیشنهادات و انتقادات شما مطلع شویم.
موضوع قابل ذکر این است که ارسال خبرنامه به مدت چند هفته متوقف خواهد شد و بعد از این مدت ، نسخه ی دوم برای شما ارسال می شود و از خبر های متفاوت وب ، آموزش ها ، بروزرسانی ها ، افزودنی ها و رفع باگ ها ، شما را مطلع خواهیم کرد.
پس منتظر ما ماشید

اطلاع رسانی

عزیزانی که تم 59 را برای سایت خود یا مشتریانشان خریداری کرده اند ، لطفأ در تمام صفحات این قالب ، دکمه ی بازسازی را کلیک کنند . علت این است که روی این قالب با cms جدید یک سری اصلاحات در مورد ریسپانسیو شدن ، انجام شده است که با بازسازی ، این اصلاحات روی سایتشان اعمال خواهد شد.​

 

افزودنی ها 

در خیلی از اوقات ، شما عزیزان نیاز داشتین که یک باکس در سایت خود را به کل اطلاعات وارد شده در یک ماژول اتصال بدین ، نه فقط به یک دسته.برای مثال ، اگر شما می خواستین یک باکس را به ماژول اخبار اتصال بدین ، فقط میتونستین به یک دسته از اخبار اتصال بدین.اما از این پس شما می تونید با انتخاب گزینه ی( نمایش همه ) در اتصال قالب ، باکس مورد نظر رو به کل اطلاعات وارد شده در یک ماژول اتصال بدین.

 

 


با کلیک : خبرنامه های گذشته را مطالعه کنید