خبرنامه cmsmelli شماره ۱۹

 

cmsmelli

cmsmelli

بازرگانی آنلاین 

از شما همکاران عزیز درخواست می شود که این مطالب رو با مشتریان خود درمیان بگذارید

چرا هیچ کس محتوای تولید شده ی شما را نمیخواند

5 الی 6 ماهه که شما ساییتون بالاست.پست ها و مقالات بسیاری هم آپدیت میکنید.اما یه مشکل دارید اون هم اینه که چرا کسی محتویات سایت شما رو نمیخونه !!!
دلایلی که در ادامه به آنها اشاره می کنیم ، متداول ترین پاسخ ها به این سؤال است

برنامه ریزی خوبی برای بازاریابی محتوا ندارید

این معنیش اینه که فقط روی چند موضوع از ساییتان متنمرکز شدید.
راهکار  برنامه ریزی با تهیه یک برنامه تفاوت دارد. اگر بتونید همزمان با تولید محتوا برای بازاریابی محتوای خود نیز برنامه ریزی کنید، این شانس رو دارید که محتوایی تولید کنید که با اهداف شما هماهنگی داشته باشد

محتوای شما خود محور است، نه مخاطب محور

گر تقویم محتوای شما از خبرنامه‌هایی برای معرفی محصولات جدید، پست‌های وبلاگی در مورد محصولات یا ویژگی‌های خدمات یا ویدیوهایی در رابطه با نقات قوت برندتان پر شده ، مسیر شما به سوی موفقیت باید طولانی باشد. شما خودتون را به مخاطبان خود ترجیح داده‌اید، آنها این رو می‌دونند و کم کم شما را نادیده می‌گیرند
راهکار  روی مخاطبان خود تمرکز کنیداگر بیشتر از ۲۰ درصد از محتوای آینده شما روی خودتون تمرکز دارد، باید دوباره به تقویم محتوای خود برگرید و آن رو تغییر دهید و شروع به تولید محتوای با کیفیت و مخاطب محور کنید.

جدول زمانی انتشار محتوای شما نامنظم است

بی نظمی در تاریخ انتشار محتوا یکی از عوامل مهم در کاهش تعامل مخاطب  و در نتیجه از دست دادن بازدیدکننده است.
راهکار  سعی کنید پست‌های خودتون رو  با یک نظم زمانی خاص روی وب قرار بدین. نوع محتوا مهم نیست، می‌تونه ویدیو باشه یا مقاله یا عکس یا هر نوع محتوای دیگری؛ مهم این است که برای انتشار محتوای خود جدول زمانی منظمی داشته باشید.

چه چیزی باعث می‌شود کاربران شما محتوای دیگران را بخوانند 

پاسخ کاربر  این محتوا به کار و علایق من مرتبط است و برای من مفید می‌باشد 
پس در نظر داشته باشید که رعایت این نکات در بازاریابی آنلاین تجارت شما تأثیر چشمگیری خواهد داشت و این رو فراموش نکنید که مخاطبان شما به خاطر محتوای خوب‌تان از شما تشکر خواهند کرد.
منبع :نشریه الکترونیک بازاریابی  آنلاین

 

 

 

  به اطلاع شما عزیزان می رسانیم ، یک سری تغییرات در ساختار نیروی انسانی شرکت فکربرتر رخ داده است.از جمله این تغییرات می توان به این موضوع اشاره کرد که جمعی از همکاران ( تیم بازرگانی و فروش و تیم دیتا اینتری ) از ما   جدا و جمعی اضافه شده اند.  قابل ذکر است بدون هیچ تغییری در روند کار این عزیزان ، همکاران جدیدی  به جمع ما ملهق شده اند که به  پیگیری کارهای شما می پردازند .  

 


با کلیک : خبرنامه های گذشته را مطالعه کنید