خبرنامه cmsmelli شماره ۱۷

 

cmsmelli

cmsmelli

 

معذورات فعلی cmsmelli

در این خبرنامه به اطلاع شما عزیزان می رسانیم که چه مواردی را در حال حاظر از انجام آنها معذوریم.لذا خواهشمندیم با توجه به گزینه های زیر ، درخواست انجام این موارد را نفرمائید.

از جمله این معذورات عبارتند از : 

1 - تعویض رایگان تم بعد از 72 ساعت بعد از خرید تم

علت : باید بدونید که بعد از اتمام 72 ساعت پس از انتخاب قالب، مبلغ مورد نظر به طراح قالب در سایت www.themeyab.com بصورت اتوماتیک  پرداخت می شود . به همین علت بعد از 72 ساعت امکان تعویض رایگان قالب وجود ندارد . 

2 - برگشت میزان هاست با میزان بالا به هاست با میزان پایین تر 

علت : اگر شما به عنوان مثال هاست 1 گیگابایت خریداری کرده باشید و حدود 700 مگابایت از آن پر باشد ( ایمیل ، فایل ها و ... ) با تبدیل هاست شما به هاست پایین تر ( برای نمونه 200 مگابایت ) ،یک اختلال در سرور بوجود می آید ضمن اینکه  تمامی اطلاعات شما پاک خواهد شد .اما در آینده اگر از هاست شما  ( به عنوان مثال 1 گیگابایت ) مقداری  ( مثلأ 200 مگابایت ) پر باشد و شما در خواست کاهش هاست به 500 مگابایت را داشته باشید ، امکان کاهش هاست را انجام خواهیم داد.

3 - بک آپ گیری از اطلاعات و  فایل های سایت که در آینده این امکان قابل اجرا خواهد شد.

علت : در دستور کاری آینده می باشد

4 - دسترسی به سورس سایت ( HTML قالب ها )که در آینده این امکان قابل اجرا خواهد شد 

علت : به دلیل یک سری مسائل امنیتی ، فعلأ امکان دسترسی به سورس برای شما ، وجود ندارد.

5 - قرار دهی فایل های js و css در سایت

علت : به دلیل یک سری مسائل امنیتی ، امکان قرار دهی فایل های ذکر شده وجود ندارد.

6 - عدم بارگذاری HTML verification file برای موتور جست و جوی گوگل از طریق آپلود فایل

علت : برای تأیید سایتتان  از سمت گوگل دو راه وجود دارد که ما از راه دوم یعنی کد متاتگ می توانیم استفاده کنیم و امکان آپلود فایل نیست و امکان قرار دهی کد متاتگ ، با دسترسی شما به سورس ( در آینده )، در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

7 - تمامی امکاناتی که در قالب های تم یاب هستند ، قابل اجرا در نسخه ی CMS آن قالب نیستند

علت :  هر CMS از استانداردهای خاص خود تبعیت می‌کند.چرا که قالب های تم یاب معمولا با اعمال یکسری تغیرات در CMS قرار می‌گیرند. لذا شما می‌بایست همیشه برای انتخاب قالب از داخل پنل نمایندگیتان اقدام به مشاهده قالب ها کنید. 

8 - تغییر قالب ها بر اساس نیاز و سلیقه ی شما

علت : به این خاطر که تمامی قالب ها برای مشتریان مشترک است و کوچکترین تغییر در قالب ، برای همه ی آنها قابل مشاهده می باشد ، لذا از این که ظاهر قالب را صرفأ برای شما تغییر دهیم معذوریم.اما برای تغییر در ظاهر قالب سایتتان ، می توانید از ماژول ویرایش قالب استفاده کنید و در آینده که امکان تغییر در سورس HTML قالب  برای شما امکان پذیر شد ، تغییرات مورد نظرتون را روی ظاهر سایتتان اعمال کنید.

 

با کلیک : خبرنامه های گذشته را مطالعه کنید