خبرنامه cmsmelli شماره ۱۵

 

cmsmelli

cmsmelli

معضلات ایمیل اسپم

همان طور که در خبرنامه قبلی گفته شد ، اسپم شدن ایمیل دارای معضلات و مشکلاتی عظیم می باشد.با توجه به اطلاع رسانی این موضوع به شما عزیزان ، در صورت رعایت نکردن این موضوع و ارسال ایمیل اسپم ، بلافاصله  ارسال و دریافت ایمیل سایتتان قطع خواهدشد  و نام کاربری و رمز عبور پنل سایت مورد نظر تغییر پیدا می کند و در نهایت دامین شما بلاک خواهد شد.این سخت گیری در مورد ایمیل اسپم از سمت دیتا سنتر می باشد و در صورت مشاهده ایمیل اسپم ، کل سرور و سایت های موجود ، بلاک خواهد شد. لذا به اقدامات ذکر شده در این خبر نامه و خبرنامه قبلی دقت فرمائید و آنها را به صورت جدی اجرا کنید.  

 

 

 

  قابل توجه همکاران گرامی 
   با توجه به سخت گیری بابت ارسال ایمیل اسپم و سؤ استفاده افراد هکر و سودجو در نقاط مختلف جهان ،         ازاین پس ساخت ایمیل با عنوان  test و اعمال رمز عبور 6 تا 1 ، غیر فعال می باشد . لذا خواهش مندیم به       اینموارد جهت حفظ امنیت ، هنگام ساخت ایمیل ، توجه بفرمائید و در صورتی که ایمیل با این مشخصات           دارید ، هر چه سریع تر به تصحیح آنها بپردازید. همچنین از وجود ایمیل info در پنل مدیریت سایت خود               مطمئن شوید و از لاگین شدن به آن ، اطمینان خاطر پیدا کنید.
   توجه : ایمیل هایی که با پسورد 123456 ساخته شده است و نهایت تا 2 روز آینده تغییر پسورد داده نشده        باشند ،حذف خواهند شد . لطفا به کاربران سایت خود اطلاع رسانی نمایید.
    با تشکرازهمکاری شما عزیزان.​

 

راه کاری نوین و عالی برای ارسال ایمیل های تبلیغاتی

اگر مایل هستید که ارسال انبوه ایمیل تبلیغاتی داشته باشید ، می توانید از اپلیکیشن میل چیپ  ( mailchimp )  استفاده کنید.این برنامه قابلیت ارسال ایمیل تا 12000 عدد بصورت رایگان در 1 ماه را دارد.به این صورت که شما لیستی از مخاطبین خود را ( تا 2000 نفر ) وارد این سیستم می کنید و با تنظیمات از لحاظ محتوا و دیزاین  ، ایمیل ها را برای کاربران ، ارسال می کنید.

برای ثبت نام در این برنامه به سایت  www.mailchimp.com مراجعه کنید.


با کلیک : خبرنامه های گذشته را مطالعه کنید