خبرنامه cmsmelli شماره ۱۴

 

cmsmelli

cmsmelli

 

اسپم ( spam ) 

به سوءاستفاده از ابزارهای الکترونیکی مانند ایمیل، مسنجر، گروههای خبری ایمیلی، فکس، پیام کوتاه و... برای ارسال پیام به تعداد زیاد و به صورت ناخواسته اسپم می‌گویند.

اولین اسپم در سال ۱۹۷۸ توسط گری فورک ارسال شد او به قصد تبلیغ شرکتش ششصد نامه به کاربران فرستاد . از نظر فنی، ارسال اسپم تقریباً بدون هزینه‌است و این مساله باعث شده شرکت‌های بازاریابی، به سمت آن حرکت کنند. از آن‌جایی که ارسال اسپم مشکل فنی چندانی ندارد، بیشتر و بیشتر شاهد افرادی هستیم که به سراغ فرستادن اسپم می‌روند و به همین دلیل کشورها در حال تصویب قوانینی برای مبارزه با این امر هستند.

چرا ایمیل اسپم می شود 

همانطور که در توضیحات بالا گفته شد ، ارسال ایمیل های تبلیغاتی حتی با تعداد کم ، باعث اسپم شدن ایمیل خواهد شد و همچنین ارسال تعداد انبوه ایمیل در یک بازه ی زمانی ( حتی ایمیل هایی که محتوا تبلیغاتی ندارند ) منجر به اسپم شدن ایمیل می شود.

یک پیشنهاد خوب برای جلوگیری از اسپم شدن ایمیل این می باشد که شما برای کاربرانی ایمیل ارسال کنید که مطمئن هستین ایمیل را اسپم نمی کنند .مثلأ مخاطبین سایت شما و کسانی که فرمی را پر می کنند.با این کار اطمینان خاطر دارید که ایمیل های ارسالی اسپم نخواهند شد.

 

 

 

    به دلیل اینکه ارسال ایمیل های سایت ها از سرور ما باشد و در صورت مشاهده ی بیش ازحد ایمیل اسپم ،       سرور ما از طرف دیتا سنتر بلاکمی شود ، بنابراین در صورت مشاهده ی ایمیل های اسپم ، کلیهاکانت های       ایمیل آن سایت بسته خواهد شد.

 

 

   افزودنی ها 

   خرید دامنه 5 ساله 

   امکان خرید دامین 5 ساله اضافه شد.

   همان طور که می دانید در پنل نمایندگی فقط امکان خرید دامنه به مدت 1 سال را  داشتیم که هم اکنون        خرید 5 ساله نیز با تخفیف ویژه نسبت به شرکت ارائه دهنده  nic.ir، با قیمت 18000 تومان به سبد کالایی        خرید دامین ،  اضافه شد.

   افزایش قیمت خرید دامنه

   به اطلاع شما عزیزان می رسانیم ،از این پس خرید دامنه ir که با افزایش قیمت nic.ir  به 16000 تومان            رسیده  است که در سامانه نمایندگی شما به قیمت 5000 تومان لحاظ شده است . این تخفیف بابت خرید       انبوه cmsmelli  از nic  می باشد.

 

 


با کلیک : خبرنامه های گذشته را مطالعه کنید