خبرنامه cmsmelli شماره ۱۲

 

cmsmelli

cmsmelli

 

ورود اطلاعات ( Data Entry ) 

همان طور که می دانید ،در ایران برعکس همه ی کشور های دیگر که تمرکز بر محتوا سایت ها می باشد ، سایت خوب و مفید سایتی است  که از لحاظ ظاهر و دیزاین، قوی باشد . این کار  نیاز به زمان و  سلیقه وب سایتی برای معرفی شما به بهترین شکل ممکن  دارد تا یک نمونه کار خوب در رزومه ی شغلی شما باشد.
شما عزیزان باید بدانید که تنها چند درصداز ظاهر زیبای سایت مربوط به انتخاب قالب شما خواهد بود و  بخش عمده ای از این کار مربوط به ظاهر و تصاویر سایت می باشد.
ظاهر سایت برای بالا رفتن بازدید از اهمیت  بالایی برخوردار است.بدیهی است که مغز ما علاقه زیادی به تحلیل و ذخیره اطلاعات به صورت بصری دارد. حتی ارتباط میان اشیا و اطلاعات را به شکل بصری ذخیره می‌کند نه لغوی.همان طور که می دانید ، کاربر برای جست و جو و رسیدن به هدف خود ،چندین وب سایت را باز می کند و در عرض چند ثانیه ، تصمیم به بازدید از وب سایت مورد نظر خود را می گیرد .
می دانید که این کار ( طراحی ظاهری زیبا ) فوق العاده وقت گیر است و نیاز به یک طراح ماهر  دارد.به همین منظور cmsmelli در نظر دارد ، برای رضایتمندی هر چه بیشتر شما عزیزان  ، ،بخش ورود اطلاعات یا Data Entry را در اختیار شما قرار دهد.سیستم ما جهت  آسوده تر شدن کار شما و ارائه بهترین سلیقه ی وب سایتی این خدمات را راه اندازی کرده است .
مراحل :
 بعد از خرید دامنه و پکیج از سامانه cmsmelli و انتخاب تم مورد نظر برای مشتری ، با شرکت تماس گرفته   و اطلاعات لازم را در اختیار تیم ورود اطلاعات (Data Entry)  قرار دهید. این تیم  ، صفحاتی را طراحی خواهد کرد که از جمله این صفحات می توان به صفحات : صفحه اصلی ، تماس با ما ، درباره ما ، صفحه گالری تصاویر با تعداد تصاویر محدود و معین و نهایتأ یک صفحه داخلی اشاره کرد.
قابل ذکر است که هزینه ی ورود اطلاعات  بسته به قالب انتخابی شما و حجم اطلاعات و اینکه چه مقدار از اطلاعات را در اختیار ما قرار می دهید ، متفاوت می باشد و از سقف60,000 تومان تا 100,000 تومان می باشد.
زمان تحویل یک سایت با محتوا های ذکر شده ، حدود 2 الی 3 روز می باشد که این زمان با توجه به ترافیک کاری بخش Data Entry  ممکن است افزایش پیدا کند.
ما سعی بر این داریم تا شما همکاران عزیز، وب سایت مشتری خود را با رضایت تحویل دهید تا رزومه کاری قوی برای فروش سایت های آینده داشته باشید.
با آرزوی موفقیت روز افزون شما.

افزودنی ها
در اتصال قالب درقسمت ابزارهای سایت ، ویجیت نمایش تاریخ و ساعت اضافه شد.از این پس شما می توانید از این ویجیت برای نمایان شدن تاریخ و ساعت فعلی در مکان مورد نظر در سایتتان استفاده کنید.

 

با کلیک : خبرنامه های گذشته را مطالعه کنید