امکان ورود اطلاعات اولیه (data entry)

 

 

 

شاید تابحال موقع خرید قالب و یا پس از آن موقع ورود اطلاعات اولیه با مشکلاتی از جمله موارد زیر مواجه شده بوده اید:

  • مشکل در اتصال نوع ماژول (ممکن است در اتصال دادن ها زیاد دچار مشکل شده باشید و ندانید هر قسمت را به چه ماژولی اتصال دهید.)
  • مشکل و سردرگمی هنگام ورود اطلاعات در تم خام (ممکن است هنگام ورود اطلاعات در تم خام با سردرگمی مواجه شده باشید، بطوریکه نمی دانستید برای هر قسمت بهتر است از چه مواردی استفاده کرد و یا می توان چه قابلیت هایی را بکار برد.)
  • مشکل در استفاده از عکس ها و سایز آنها (ممکن است هنگام استفاده از عکسها در جاهای مختلف قالب با مساله سایز نبودن عکسها مواجه شده باشید.)
  • سامانه مدیریت محتوا کلیه امکانات تم انتخابی شما را نداشته باشد.شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که یک تم را به خاطر امکانات خاصی انتخاب می کردید و چه بسا به مشتری خود نیز قول آن امکانات را می دادید، در حالیکه پیاده سازی آن در cmsmelli امکان پذیر نبود.
  • کندی لود شدن سایت هنگام باز کردن صفحه قالبها

ما برای حل این مسائل راه حل یا امکان ورود اطلاعات اولیه  یا data entry اولیه را برای شما ایجاد کرده ایم.

ورود اطلاعات اولیه یا data entry اولیه چیست و چه خصوصیاتی دارد؟

این گزینه برای سهولت و راحتی راه اندازی سایت ایجاد شده است.

با استفاده از این امکان، قالب خریداری شده خود را بصورت تکمیل شده با متن ها و عکس های پیش فرض دریافت کنید. بدیهی است در اینصورت تنها کار باقی مانده جایگزین کردن عکس ها و متن ها در پنل مدیریت می باشد.

ناگفته نماند که استفاده از data entry اولیه، به هیچ وجه به معنای به فراموشی سپردن ماژول اتصال قالب نیست، بلکه خصوصا در زمان هایی که می خواهید اتصالات پیش فرض تعیین شده در data entry اولیه را تغییر و به ماژول های دیگری اتصال دهید بایستی از ماژول اتصال قالب استفاده کنید.

برای مثال فرض کنید در data entry اولیه سایت، قسمت اسلاید شو به صورت پیش فرض به ماژول اسلایدشو اتصال داده شده باشد و شما در نظر داشته باشید بنا به درخواست مشتری یا صلاحدید خودتان این قسمت را به ماژول گالری تصاویر یا اخبار اتصال دهید؛ بنابراین می بایست از ماژول اتصال قالب استفاده کنید.

هشدار در استفاده از ورود اطلاعات اولیه یا data entry

برای وب سایت هایی که خودتان ورود اطلاعات کرده اید؛ به هیچ وجه از این امکان استفاده نکنید، چون با استفاده از این امکان کلیه متون، عکسها و اتصالات شما و ... از بین خواهد رفت و به جای آن اطلاعات پیش فرض قرار خواهد گرفت.

ناگفته نماند که استفاده از این امکان پس از خرید قالب، زمان شما برای ورود اطلاعات را حداقل به 1/3 قبل کاهش خواهد داد.