ماژول خبرنامه 

 

 

 

آیا مشتریانتان تقاضای ماژول خبرنامه داشته اند، آیا شما هم به افزایش اهمیت بازاریابی از طریق خبرنامه های الکترونیکی پی برده اید؟ آیا به مشتریانتان استفاده از ابزارهای ایجاد کمپین های ایمیلی یا ایجاد خبرنامه های آنلاین رایگان را پیشنهاد می کردید و خودتان در این زمینه ماژولی در اختیار نداشتید؟

ما برآن شدیم که با ایجاد ماژول خبرنامه، به شما یک امکان بیشتر برای پیشنهاد به مشتریانتان ارائه کنیم، از این رو ماژول های خبرنامه ایمیلی و پیامکی را ایجاد کردیم.

ماژول خبرنامه ایمیلی

حتما شما هم ایمیل مشتریان بالقوه خود را از طرق مختلف جمع آوری می کنید، تا بتوانید در زمانهای مناسب اطلاعات خاصی را برای آن ها ارسال کنید. از طریق ماژول خبرنامه شما می توانید دسته های مختلفی ایجاد کنید و مشخص کنید ایمیل های وارد شده در کدام قسمت از سایت در کدام دسته ها قرار گیرند. در این صورت شما می توانید برای گروه ها یا کمپین های مختلفی که ایجاد کرده اید، ایمیل های متفاوت و یا خبرنامه های متفاوتی با قالب های مورد نظرتان ایجاد و ارسال کنید.

آموزش ساختن mailchimp و ارسال خبرنامه

آموزش ساختن mailchimp از طریق اسلاید

برای ساختن mailchimp آموزشی از طریق اسلاید برایتان ترتیب داده ایم، که با استفاده از آن می توانید یک اکانت بسازید، کلیک کنید:


 
ناگفته نماند که تا دو هفته دیگر آموزش بصورت فیلم هم در پنل شما قابل مشاهده خواهد بود.

آموزش ارسال خبرنامه

ابتدا API key را که از mailchimp دریافت کرده اید را در بخش تنظیمات ماژول خبرنامه وارد کنید. سپس وارد بخش ایجاد خبرنامه شوید و یک دسته خبرنام بسازید.
لازم به دکر است که در این ماژول حتما می بایست یک دسته خبرنامه به عنوان دسته اصلی دخیره شود. در صورتیکه بخواهید عضوی را در لیست اعضا اضافه کنید، از طریق منوی ایجاد عضو اقدام کنید.
در مرحله آخر وارد بخش ارسال ایمیل شوید و متن مورد نظر را با استایل مورد نظر از طریق ادیتور وارد کنید و به دسته خبرنامه مورد نظر ارسال کنید.